YouTube w tle – jak odtwarzać? Co to jest YouTube Premium?

Każdy z nas chciałby korzystać z YouTube’a bez specjalnych ograniczeń. Co zrobić, aby móc odtwarzać go w tle, a dźwięk nie wyłączał się po zablokowaniu smartfona? Sprawdź te sposoby, a słuchanie muzyki i odtwarzanie treści audiowizualnych z wygaszonym ekranem będzie o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Zatem jak odtwarzać YouTube w tle? 😄

Lubisz słuchać muzyki i przeglądać codzienną prasówkę? A może muzyka towarzyszy Ci od porannego prysznica? Łączenie tych czynności, przy jednoczesnym nie wyłączaniu się muzyki z YT, może być nieco skomplikowane. Jednak nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie mieli na to swoich patentów. 😄 Koniecznie czytaj nasz artykuł do końca, a dowiesz się jak cieszyć się muzyką bez ograniczeń.

Sposoby jak odtwarzać muzykę w tle

Poniżej przygotowałam dla Ciebie praktyczne sposoby na radzenie sobie z tym problemem. Zapraszam do zapoznania się z nimi. 😄

Dla systemu Android 
Uruchomienie YouTube w tle wiąże się z zainstalowaniem darmowej aplikacji o nazwie Autobeat Player. Umożliwia ona słuchanie Twoich ulubionych utworów z pamięci telefonu, ale również platformy YT, działającej w tle. Dzięki Autobeat Player odtwarzanie wszystkich materiałów multimedialnych przy wygaszonym ekranie telefonu stanie się o wiele prostsze. 

Dla systemu iOS
Oczywiście bardzo ważna jest również aplikacja do odtwarzania YT dla miłośników iPhone’ów. Darmowa aplikacja ze sklepu App Store — Musi, umożliwia odtwarzanie YouTube w tle na Iphonie/Ipadzie lub dowolnym urządzeniu z obsługą AirPlay. Dzięki niej można również tworzyć własne listy odtwarzania. 

Aplikację Musi znajdziesz tutaj.

Sposoby jak odtwarzać YouTube w tle

W tle na przeglądarce
Chcąc odtwarzać YT w tle na komputerze, musisz zainstalować przeglądarkę Firefox (nie działa w przeglądarce Chrome, Safari). Następnie otwórz stronę YouTube i w menu wybierz „Wersja na komputer”. Dzięki temu przeglądarka będzie traktowała stronę na telefonie, tak jak na komputerze. Następnie możesz wygasić czy zminimalizować ekran lub po prostu go zablokować i cieszyć się z słuchania YouTube. 😄

Płatna subskrypcja 
Na koniec zostawiłam sobie najprostszy i na dłuższą metę najlepszy sposób na jego okiełznanie. Mam tutaj na myśli wykupienie płatnej subskrypcji YouTube Premium. Jej zakup wiąże się nie tylko z odtwarzaniem Youtube’a w tle, ale również bez reklam. Drobnym minusem może być cena — dla jednej osoby to 23,99 zł miesięcznie, a dla rodziny (maksymalnie 6 członków) 35,99 zł. Zdecydowanie bardziej opłaca się ta druga opcja i warto zaproponować swojej rodzinie/znajomym partycypowanie w kosztach. Nie jesteś pewien czy chcesz się wikłać w comiesięczną subskrypcję? Warto skorzystać z darmowej wersji próbnej na miesiąc. 

Na koniec zrobimy sobie krótką powtórkę z Najczęściej Zadawanych Pytań.

YouTube w tle — FAQ

📌 Jak odtwarzać YouTube w tle?

Aby odtwarzać YT w tle, musisz wykupić płatną subskrypcję YouTube Premium. Dzięki temu będziesz mógł słuchać muzyki w tle oraz bez męczących reklam.

📌 Jak słuchać muzyki z YouTube w tle w iOS?

Jeżeli nie chcesz płacić za wersję premium, możesz spróbować ściągnąć w App Store aplikację MUSI. Umożliwia ona streamowanie muzyki z YouTube.

📌 Jak odtwarzać YouTube w tle w systemie Android?

Ściągnij aplikację Autobeat Player, która umożliwia słuchanie muzyki z YT w tle.

Korzystając z powyższych sposobów będziesz mógł delektować się muzyką z YT bez przerwy. Koniec z przerwami w odtwarzaniu! 😄

Ukończyła studia z zakresu reklamy i nowych mediów. Kto jak nie ona, zna się na nowych technologiach? :) Zawsze na bieżąco z wszelkimi nowościami! Testowanie gadżetów praktycznych, ale i ładnych sprawia jej największą przyjemność.

Dodaj komentarz